Wekelijkse activiteiten

Alles  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag  Zaterdag  Zondag
Maandag 09:00 - 10:00 uur Zumba
Maandag 13:00 - 17:00 uur Bingo Ouderen

Alleen even weken

Maandag 17:00 - 20:00 uur Samen eten (Driestroom)

Alleen even weken

Maandag 19:00 - 21:00 uur Creative groep Sylvia
Maandag 19:30 - 21:30 uur Naaiclub
Maandag 20:00 - 23:00 uur Kaartclub De Mei

Alleen oneven weken

Maandag 10:00 - 15:00 uur Digitaal trapveld
Maandag 15:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld Kinderen
Maandag 19:30 - 22:00 uur Koor Olam Haba
Maandag 19:00 - 23:30 uur bridgeclub Atlanta
Maandag 18:30 - 22:00 uur Yoga Luna
Dinsdag 19:30 - 22:00 uur Brei en Haakclub
Dinsdag 13:00 - 15:00 uur Vrouwengroep Dostlar
Dinsdag 20:00 - 22:00 uur Zangkoor Hatikwa
Dinsdag 19:00 - 21:00 uur Vrouwengroep Nel
Dinsdag 19:45 - 23:45 uur Schaakvereniging
Dinsdag 13:00 - 15:00 uur Digitaal trapveld
Dinsdag 15:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld Kinderen
Dinsdag 18:00 - 20:00 uur Inloop jongerencentrum De Boog
Dinsdag 18:45 - 22:00 uur Yoga Luna
Dinsdag 17:30 - 19:30 uur Kookgroep van tuin tot bord
Dinsdag Dagbesteding stichting Zahet
Woensdag 09:00 - 11:00 uur Weight Watchers
Woensdag 09:00 - 12:00 uur Hobbyclub Hannie
Woensdag 10:00 - 11:00 uur Aerobic
Woensdag 18:30 - 21:30 uur Naaigroep Truus
Woensdag 19:00 - 21:00 uur Weight Watchers
Woensdag 19:00 - 22:00 uur Creative groep Bep
Woensdag 10:00 - 12:00 uur Digitaal trapveld
Woensdag 13:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld Kinderen
Woensdag 14:00 - 16:00 uur Kinder knutselclub
Woensdag 10:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld
Woensdag 15:00 - 17:00 uur Inloop jongerencentrum De Boog
Woensdag 18:00 - 20:00 uur Inloop jongerencentrum De Boog
Woensdag 13:00 - 16:00 uur voorlichtingsbijeenkomst van turkse vrouwen ( stichting Savarone )
Woensdag Volksdansen van stichting wereldkinderen
Woensdag Cursus kleutermuziek van Ansjepansje
Donderdag 13:00 - 17:00 uur Bingo ’t Hert

Alleen oneven weken

Donderdag 19:00 - 23:00 uur 19.00 - 23.00 uur Bridgeclub
Donderdag 10:00 - 15:00 uur Digitaal trapveld
Donderdag 19.00-21.00 uur Naaigroep 'Het Speldje'
Donderdag 15:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld Kinderen
Donderdag 15:00 - 17:00 uur Inloop jongerencentrum De Boog
Donderdag 18:00 - 20:00 uur Inloop jongerencentrum De Boog
Donderdag 19:30 - 21:30 uur Yoga Luna
Donderdag 17:30 - 20:00 uur knutselclub voor kinderen
Donderdag 16:00 - 18:00 uur kookgroep bewoners koken voor bewoners
Vrijdag 18:45 - 20:45 uur jeugdschaken van SMB
Vrijdag 19:00 - 23:30 uur Kaartclub De vrijbuiter
Vrijdag 13:00 - 15:00 uur Digitaal trapveld
Vrijdag 15:00 - 18:00 uur Digitaal trapveld Kinderen
Vrijdag 19.00 - 21.00 uur Postzegelclub NPPV

2de vrijdag van de maand

Zaterdag 19:00 - 22:00 uur Bingo

Iedere laatste zaterdagavond van de maand

Zondag 13:00 - 18:00 uur Kinderbingo